ВНУТРІШНЬОКАФЕДРАЛЬНИЙ РОЗКЛАД (станом на 03.09.2018)

 

Медичний факультет №2 (І курс)

Латинська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

11.10. – 26.10 (1-зміна)

1-1м-18

Патлата Г.В.

11.10. – 26.10 (2-зміна)

1-2м-18

Патлата Г.В.

15.11 – 04.12.

1-3м-18

Патлата Г.В.

 

Історія України та української культури

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

03.09. – 18.09

1-3м-18

Печериця Т.В.

26.09. – 10.10 (1-зміна)

1-1м –18

Печериця Т.В.

26.09. – 10.10 (2-зміна)

1-2м –18

Печериця Т.В.

 Українська мова (за професійним спрямуванням)

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

13.09. –25.09 (1-зміна)

1-1м –18

Стецюк Р.І.

13.09. –25.09 (2-зміна)

1-2м –18

Стецюк Р.І.

28.09. – 10.10.

1-3м-18

Стецюк Р.І.

 Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

29.10. – 15.11.

1-3м-18

Азатьян В.І.

16.11 – 05.12.(1-зміна)

1-1м-18

Максимова О.П.

16.11 – 05.12.(2-зміна)

1-2м-18

Завітренко А.М.


 
Медичний факультет №2 (ІІ курс)

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

06.11. – 16.11. (1-зміна)

2-5м

Сьомак А.В.

06.11. – 16.11. (2-зміна)

2-6м

Азатьян В.І.

23.11. – 05.12 (1-зміна)

2-3м

Азатьян В.І.

23.11. – 05.12 (2-зміна)

2-4м

Завітренко А.М.

03.12. – 13.12 (1-зміна)

2-7м

Азатьян В.І.

03.12. – 13.12 (2-зміна)

2-8м

Максимова О.П.

11.12. – 21.12 (1-зміна)

2-1м

Сьомак А.В.

11.12. – 21.12 (2-зміна)

2-2м

Азатьян В.І.

 Філософія

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

23.10. – 25.10 (1-зміна)

2-7м

Зеленко І.П.

23.10. – 25.10 (2-зміна)

2-8м

Зеленко І.П.

25.10. – 30.10. (1-зміна)

2-1м

Зеленко І.П.

25.10. – 30.10. (2-зміна)

2-2м

Зеленко І.П.

01.11. – 05.11 (1-зміна)

2-5м

Зеленко І.П.

01.11. – 05.11 (2-зміна)

2-6м

Зеленко І.П.

20.11. – 22.11 (1-зміна)

2-3м

Зеленко І.П.

20.11. – 22.11 (2-зміна)

2-4м

Зеленко І.П.


Медичний факультет №2 (ІІ курс, м/с)

Латинська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

03.09. – 18.09. (1-зміна)

2-1мс-18

Патлата Г.В.

03.09. – 18.09. (2-зміна)

2-2мс-18

Патлата Г.В.

19.09. – 05.10. (1-зміна)

2-3мс-18

Патлата Г.В.

19.09. – 05.10. (2-зміна)

2-4мс-18

Патлата Г.В.

Українська мова (за професійним спрямуванням)

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

15.11. – 20.11 (1-зміна)

2-3мс-18

Стецюк Р.І.

15.11. – 20.11 (2-зміна)

2-4мс-18

Стецюк Р.І.

10.12. – 13.12. (1-зміна)

2-1мс-18

Стецюк Р.І.

10.12. – 13.12. (2-зміна)

2-2мс-18

Стецюк Р.І.

Медичний факультет №2 (ІІ курс, стоматологія)

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

03.09. – 11.09

2-1ст

Азатьян В.І.

Медичний факультет №2 (ІІI курс)

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

03.09. – 11.09 (1-зміна)

Група-5-16

Сьомак А.В.

03.09. – 11.09 (2-зміна)

Група-6-16

Прибора Р.І.

21.09.- 01.10 (1-зміна)

Група-1-16

Сьомак А.В.

21.09.- 01.10 (2-зміна)

Група-2-16

Прибора Р.І.

26.11. – 04.12 (1-зміна)

Група-9-16

Сьомак А.В.

26.11. – 04.12 (2-зміна)

Група10-16

Завітренко А.М.

30.11. – 10.12 (1-зміна)

Група-7-16

Сьомак А.В.

30.11. – 10.12 (2-зміна)

Група-8-16

Прибора Р.І.

13.12. – 21.12 (1-зміна)

Група-3-16

Сьомак А.В.

13.12. – 21.12 (2-зміна)

Група-4-16

Прибора Р.І.

 Медичний факультет №2 (ІІI курс, м/с)

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

03.09.- 11.09 (1-зміна)

3-3мс

Максимова О.П.

03.09.- 11.09 (2-зміна)

3-4мс

Максимова О.П.

13.09. – 21.09.

3-5мс

Максимова О.П.

08.11. – 16.11. (1-зміна)

3-1мс

Максимова О.П.

08.11. – 16.11. (2-зміна)

3-2мс

Завітренко А.М.

 Медичний факультет №2 (ІІI курс, стоматологія)

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

16.10 – 29.10 (1-зміна)

Група-1-ст

Азатьян В.І.

16.10 – 29.10 (2-зміна)

Група-2-ст

Азатьян В.І.

 

  Міжнародний медичний факультет (І курс)

Латинська мова та медична термiнологiя

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

03.09. – 11.09 (1-змiна)

101-ам

Шульга Н.В.

03.09. – 11.09 (2-змiна)

102-ам

Шульга Н.В.

17.09. – 25.09. (1-змiна)

103-ам

Демченко Н.М.

17.09. – 25.09. (2-змiна)

104-ам

Демченко Н.М.

18.09. – 26.09 (1-змiна)

130-ам

Шульга Н.В.

18.09. – 26.09 (2-змiна)

131-ам

Шульга Н.В.

20.09. – 27.09.

101 а-Ст

 

26.09. – 03.10.

101 – р-Ст

Демченко Н.М.

01.10. – 05.10 (1-змiна)

132-ам

Шульга Н.В.

01.10. – 05.10 (2-змiна)

133-ам

Шульга Н.В.

09.10. – 22.10.

101-Ф

Демченко Н.М.

Історія України та української культури

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

03.09. – 17.09. (1-змiна)

132-ам

Сустрєтов А.С.

03.09. – 17.09. (2-змiна)

133-ам

Сустрєтов А.С.

03.09. – 10.09.

101-Ф

Печериця Т.В.

12.09. – 19.09.

101 а-Ст

Печериця Т.В.

26.09. – 10.10 (1-змiна)

101-ам

Сустрєтов А.С.

26.09. – 10.10 (2-змiна)

102-ам

Сустрєтов А.С.

11.10. – 25.10.

103-ам

Сустрєтов А.С.

11.10. – 25.10.

104-ам

Сустрєтов А.С.

17.10. – 25.10.

105 а-Ст

Печериця Т.В.

06.12. – 14.12. (1-змiна)

103 а-Ст

Печериця Т.В.

06.12. – 14.12. (2-змiна)

104 а-Ст

Печериця Т.В.

10.12. – 21.12. (1-змiна)

106 р-Ст

Сустрєтов А.С.

10.12. – 21.12. (2-змiна)

107 р-Ст

Сустрєтов А.С.

Філософія

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

03.09. – 14.09. (1-змiна)

103 а-Ст

Ігнатьєв В.А.

03.09. – 14.09. (2-змiна)

104 а-Ст

Ігнатьєв В.А.

03.09. – 11.09.

101 а-Ст

Гудима І.П.

01.10. – 08.10.

101-Ф

Ігнатьєв В.А.

03.10. – 16.10.

105 а-Ст

Ігнатьєв В.А.

08.10. – 19.10. (1-змiна)

106 р-Ст

Зеленко І.П.

08.10. – 19.10. (2-змiна)

107 р-Ст

Зеленко І.П.

 Міжнародний медичний факультет (ІІ курс)

Філософія

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

03.09. – 12.09.

213-ам

Гудима I.П.

18.09. – 27.09.  (1-змiна)

201-рм

Ігнатьєв В.А.

18.09. – 27.09.  (2-змiна)

202-рм

Ігнатьєв В.А.

18.09. – 27.09.  (1-змiна)

207-ам

Гудима I.П.

18.09. – 27.09.  (2-змiна)

208-ам

Гудима I.П.

19.10. – 30.10.  (1-змiна)

209-ам

Ігнатьєв В.А.

19.10. – 30.10.  (2-змiна)

210-ам

Ігнатьєв В.А.

06.11. – 15.11. (1-змiна)

211-ам

Ігнатьєв В.А.

06.11. – 15.11. (2-змiна)

212-ам

Ігнатьєв В.А.

09.11. – 20.11. (1-змiна)

203-ам

Гудима I.П.

09.11. – 20.11. (2-змiна)

204-ам

Гудима I.П.

26.11. – 05.12. (1-змiна)

201-ам

Гудима I.П.

26.11. – 05.12. (2-змiна)

202-ам

Гудима I.П.

12.12. – 21.12. . (1-змiна)

205-ам

Гудима I.П.

12.12. – 21.12. . (2-змiна)

206-ам

Гудима I.П.