Кропивницькому студенти з найтеплішого континенту відкрили лижний сезон

Замерзли 🥶? Ми теж. Але таким засніженим та по-справжньому зимовим Кропивницький не був давно, тож не втрачали часу та вирушили відкривати лижний сезон.

Допоміг у цьому тренер Євген Савранський, який згуртував місцевих любителів активного зимового відпочинку у спільноті Лижний Кропивницький

На території Кіровоградського обласного центру туризму під його керівництвом тренувалися студенти міжнародного медичного факультету Георгіна Прах з Гани та Шоу Гукута з Зімбабве. Підтримала їх викладач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №2 Мирослава Пишногуб, оскільки треба було перекладати на англійську пояснення тренера.

Африканських студентів не налякав холод і вони взялися прокладати свою першу зимову трасу.

Студентам допомогли одягнути лижне спорядження та провели розминку. І, хоча не все вдавалося одразу, на «фініш» Георгіна та Шоу вийшли вже більш впевненими у своїх силах. «Хочу ще обов’язково покататися на лижах», - підсумувала Георгіна.