11 березня в Донецькому національному медичному університеті на кафедрі мовних та гуманітарних дисциплін #2 за підтримки Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України було проведено захід із метою поширення інформації про коронавірус.

Насьогодні проблема поширення коронавірусу є нагальним питанням. Проведений захід був спрямований на інформування студентів щодо визначення поняття коронавірусу, ознайомлення з його основними симптомами, способами зараження, порівняння з іншими вірусними інфекціями, окреслення шляхів запобігання зараження. Захід був сприйнятий студентами позитивно, було висловлене бажання й надалі брати участь у подібних заходах. Організатори заходу - завідувач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін #2, Ігнатьєв Віталій Аркадійович та викладач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін #2, Золотницька Анна Валеріївна. Захід було проведено за підтримки голови Кіровоградської міської організації Товариства Червоного Хреста України, Олексія Станіславовича Степанчука та волонтера Кіровоградської міської організації Товариства Червоного Хреста України.