У Кропивницькому студенти міжнародного медичного та другого медичного факультету взяли участь у занятті, під час якого згадали мужність беззбройних учасників Революції Гідності у лютому 2014 року та жорстоку розправу з ними. Молоді і старші, українці і представники інших народів, вони назавжди стали Героями Небесної Сотні. 20 лютого в Україні вшановують їхній подвиг.

Вітчизняні студенти підготували доповіді про трагічні події та патріотів, які мирно відстоювали право України на демократію та гідне майбутнє.

Студенти переглянули документальний фільм про Революцію Гідності та хвилиною мовчання вшанували Героїв.

Заняття організувала кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №2, модерував захід викладач кафедри Анатолій Сустрєтов. Участь у засіданні та підготовці доповідей студентів взяли в.о. завідувача кафедри Віталій Ігнатьєв, доцент кафедри Роксолана Стецюк, відеофільм до перегляду підготувала викладач кафедри Наталія Шульга. Студентів ММФ та МФ №2 підготували доцент кафедри Ольга Максимова, викладачі Оксана Дєдова та Мирослава Пишногуб.