Студенти ДНМУ розглянули історико-філософський аспект до 28-ї річниці референдуму щодо незалежності України

На кафедрі мовних та гуманітарних дисциплін відбулося бінарне заняття з історії та філософії, присвячене 28-й річниці Всеукраїнського референдуму, під час якого майже 91% учасників голосування підтримав Акт проголошення незалежності України.

Заняття провели доцент кафедри Віталій Ігнатьєв та викладач кафедри Анатолій Сустрєтов. Студенти розглянули історико-філософський аспект історичного для України волевиявлення народу 1 грудня 1991 року.

Студенти підготували доповіді. Викладачі розповіли про передумови референдуму та його значення для майбутнього держави. Бінарне заняття з двох предметів - історії України, української та філософії - проводилося в університеті у Кропивницькому вперше, але зважаючи на інтерес студентів, такі заняття проводитимуть і надалі.