10 грудня  за ініціативою в.о. завідувача  кафедри Ігнатьєва В.А. та активної участі викладачів  кафедри мовних та гуманітарних дисциплін 2 (Пишногуб М.В., Сьомак А.В., Шульга Н.В., Максимова О.П., Печериця Т.В., Сустретов А.С., Дєдова О.В.)  було проведено захід присвячений міжнародному святу -Дню прав людини. Робоча мова заходу англійська. У вступному слові викладач Шульга Н.В. розповіла про історію становлення свята та основні права людини. На захід було запрошено  Сульжука Миколу Миколайовича (уповноважений голови Національної поліції України з прав людини, регіональний представник  Управління забезпечення прав людини), який у своїй промові охарактеризував ряд  невід'ємних прав людини. Під час заходу студентам був продемонстрований фільм на тему: Сучасні форми рабства, після перегляду якого відбулося цікаве обговорення проблеми між студентами національного та міжнародного факультетів. Окрім того, студенти з Індії, Нігерії,Великобританії та України виступили з повідомленнями. У заході взяли участь понад 45 студентів  факультетів МФ2 та ММФ. Враховуючи відгуки учасників захід планується проводити щорічно.